Proč jsem nevolil Holáska!!!

Jmenuji se Dalibor Šebek a rád bych se s vámi podělil o naše zkušenosti s JUDr. Janem Holáskem, senátorem, zastupitelem a radním města, který měl velmi silné ambice stát se ještě primátorem města. 

Jelikož jsme se rozhodli hájit naše legální oprávněné zájmy, respektujeme normy a zákony na rozdíl od černých stavebníků zastoupených JUDr. Janem Holáskem, dostali jste se na tyto webové stránky.

Budeme rádi, když věnujete pár minut času tomuto webu, kde jsme zveřejnili všechny komplikace při realizaci našeho projektu, kdy se o blokování projektu osobně zasazuje JUDr. Jan Holásek a ještě zastupuje černé stavebníky, to vše zcela v rozporu s jeho proklamacemi ve volební kampani!

Kompletní znění letáku zde

Posuďte ostatně v záložce „černá stavba kůlny“ sami, kolik času a energie musí naše úřady věnovat  černému stavebníkovi, který se nechá zastupovat vlivným advokátem.

Jedním z falešných argumentů je „snížení kvality bydlení v lokalitě“ . Projektanti na této zakázce odvedli velký kus kvalitní práce, kdy dokonce plánovaná zástavba odcloní stávající RD od hluku enormně zatížené silnice Kladská.  Domy jsou navrženy co nejohleduplněji vůči okolí, s vlastním parkováním na pozemku a s prostory pro komunitní setkávání a zelení.

Lidi, opravdu chcete mít primátorem města někoho, kdo manipuluje úřadem, kdo ovlivňuje nejenom veřejné, ale i soukromé zakázky, člověka bez etiky a vlastní sebereflexe, který něco jiného říká a něco jiného dělá? Takových příkladů egoistických populistů tady máme celou řadu a vedlo to k růstu a vzkvétání naší země?